חתן כלה >>> שמלות כלה >>> כלה בלבן >>> אודות

תפריט

אודות | כלה בלבן | שמלות כלה בעפולה

כלה בלבן – להרגיש נפלא, להיראות נהדר

כלה בלבן היא סטודיו לשמלות כלה שפועל בלב העיר עפולה. מכל רחבי הצפון מגיעות כלות לסטודיו שלנו בשביל לבחור את שמלת הכלה שהיא מתאימה לה באופן אישי וייחודי. בדיוק כמו שאין שתי נשים הזהות אחת לשנייה כך גם כל כלה היא ייחודית וצריכה שמלה שמתאימה במיוחד בשבילה. איכות השמלות שיש בסטודיו שלנו היא איכות גבוה מאוד ואיכותית. השמלות שלנו יסייעו לך להרגיש נפלא ולהיראות נהדר.

 

כלה בלבן – המקום הטוב ביותר לקניית שמלת כלה

כלה בלבן זה המקום הטוב ביותר לקניית שמלת כלה בעפולה ובצפון ובכלל בארץ. איכות השירות בסטודיו שלנו היא גבוה מאוד וכל כלה יכולה למצוא בסטודיו שמלה שמתאימה לסגנון שלה. אנו מחזיקים במלאי שלנו מגוון שמלות מעוצבות כולל שמלות בסגנון רומנטי, שמלות בסגנון קלאסי, שמלות בסגנון מודרני, שמלות בסגנון וינטג', שמלות בצבע שמנת, צבע אוף וויט או צבע לבן זוהר. השמלות עשויות מבדים שונים כמו למשל תחרה, מלמלה, משי, כותנה ועוד... . כלל השמלות הן שמלות התפורות באיכות גבוה מאוד והן מגיעות במגוון גזרות שונות שמתאימות לכל כלה.

 

כלה בלבן – לא רק שמלות כלה!

אצלנו בכלה בלבן תוכלי ליהנות משמלות כלה אך לא רק! הסטודיו שלנו מציע גם שירותים נוספים לכלות כמו שירותי עיצוב שיער ושירותי איפור. כלל השירותים שלנו יאפשרו לכל כלה להיראות מעולה ויפה מאוד. התאמה אישית של המראה האישי שלך ליום הכלולות שלך תאפשר לך להיראות הרבה יותר זוהרת ומלאת ברק. אם את רוצה להיראות מעולה ולהרגיש מעולה בחתונה שלך – בואי עלינו ונשמח להעניק לך שירות אדיב ומותאם אישית לצרכים ולרצון שלך. אף כלה לא צריכה להתפשר על ההרגשה האישית שלה או על אופי המראה שלה בחתונה. צוות הסטודיו שלנו פועל מתוך רגישות רבה לכלות ותוך מתן כבוד רב לרגשות ולרצונות האישיים שלה בהתאם למה שהיא אוהבת ולסגנון שהיא הכי מתחברת אליו.


תמונה: אודות - כלה בלבן - שמלות כלה
צור קשר